GTA: Wisła Płock. Polska drużyna publikuje kapitlane nagranie! [WIDEO]

bartekZ

GTA: Wisła Płock. Film o właśnie takim tytule pojawił się w portalu YouTube na kanale drużyny piłkarskiej z Płocka. Wisła występuje w polskiej Ekstraklasie i jak pokazuje przykład z dziś - drużyna ta potrafi sprawnie poruszać się w obszarach marketingowych. Świadczy o tym wspomniane wcześniej nagranie, które do złudzenia odwzorowuje kultowe Grand Theft Auto. Za pomocą kreatywnego dzieła klub poinformował o przedłużeniu kontraktu jednego z piłkarzy.

GTA: Wisła Płock. Polska drużyna publikuje w sieci kapitalne nagranie!

Kreatywność ceni się zawsze, ale takiego połączenia, jakie zaprezentowała dziś Wisła Płock, chyba nikt się nie spodziewał. Zacznijmy jednak od początku. 33-latni obrońca płockiej Wisły, Piotr Tomasik, przedłużył kontrakt z klubem o rok. Marketingowcy Nafciarzy nie ograniczyli się jednak do wypuszczenia suchej informacji o tym fakcie. Zamiast tego stworzyli prawdziwe dzieło. Inspirowani serią GTA, stworzyli wideo, którym już teraz zachwyca się całe polskie środowisko piłkarskie i nie tylko.

Zadbano w nim o wiele szczegółów, ale na szczególną uwagę zasługuje gra aktorska występujących tam osób. Idealnie wczuli się oni w swoje role, kapitalnie oddając klimat znanej produkcji. GTA w prawdziwym życiu już dawno nie zostało tak dobrze odwzorowane. Świadczą o tym komentarze, które w zdecydowanej większości wychwalają pomysł i wykonanie.

Jak wszystko wygląda w rzeczywistości? Trzymajcie filmik, oglądajcie i dajcie znać, co o tym sądzicie:

Aktualności

Zobacz wszystkie