To już oficjlane - nowe barwy DualSense do PS5! Zobacz prezentację

bartekZ

To już oficjalne! DualSense pojawi się w nowych barwach. Jak dotąd Sony oddało do dyspozycji graczy zaledwie jeden wariant kolorystyczny pada - mianowicie biały. W ostatnich dniach pojawiły się pogłoski, że lada moment zadebiutują dwa nowe DualSense. Przecieki potwierdziły się błyskawicznie, albowiem Sony już oficjalnie zaprezentowało nowe kontrolery. Trzeba przyznać, że prezentują się one bardzo okazale. Po szczegóły zapraszamy poniżej!

To już oficjalne! Nowe barwy DualSense, Sony oficjalnie prezentuje odświeżone kontrolery do PS5

Sony w ostatnim czasie nie próżnuje! Dopiero co światło dzienne ujrzały plotki o nowych wariantach kolorystycznych DualSense, a Japończycy nie dość, że je potwierdzili - to zaprezentowali odświeżone urządzenia. Tak jak mówiły doniesienia, nowe kontrolery dostępne będą w wariancie czarnym oraz czerwonym. Wyglądają bardzo elegancko i na pewno znajdzie się na nie wielu chętnych.

Ostatecznie na nowe barwy kontrolerów do PlayStation 5 przyszło nam czekać pół roku. Co jednak ciekawe, do sprzedaży trafią one już w czerwcu. Warianty kolorystyczne nazwano odpowiednio: Cosmic Red oraz Midnight Black. W połączeniu z klasycznym - białym, z pewnością każdy z graczy znajdzie odpowiedni wariant DualSense dla siebie.

W sieci pojawiło się także wideo z prezentacją nowych kontrolerów. Jak podkreśla producent, nowa linia DualSense dostępna będzie w sklepach detalicznych na całym świecie, od przyszłego miesiąca.

Aktualności

Zobacz wszystkie