Kolejne prezenty w ramach akcji Play At Home trafią do graczy! Co dokładnie przygotowało Sony?

adrianG

Kolejne prezenty w ramach akcji Play At Home trafią do graczy! Sony przygotowało nowości, ale tym razem nie będą to gry. Play At Home przyjęło się bardzo dobrze wśród graczy. Nic dziwnego, ponieważ mogli oni za darmo odebrać gry na konsole PlayStation. Pojawiły się nawet gry ekskluzywne, takie jak: Horizon Zero Dawn Edycja Kompletna, Ratchet & Clank oraz Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a. Teraz gracze mogą odebrać zawartość dodatkową dla wyznaczonych tytułów.

Kolejne prezenty w ramach akcji Play At Home trafią do graczy! Tym razem nie będą to gry!

Akcja promocyjna Sony, która miała zachęcić graczy do pozostania w domu w czasie pandemii trwa nadal. W ramach akcji Play At Home rozdano już wiele gier. Pojawiły się nawet tytuły ekskluzywne, takie jak Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a i Ratchet & Clank. Dzięki akcji Play At Home ostatnio gracze mogli pobrać kolejną grę ekskluzywną, a mowa o Horizon Zero Dawn Edycja Kompletna. 

Sony ogłosiło, że przygotowało kolejne nowości, które zostaną udostępnione w trwającym nadal Play At Home. Tym razem nie będą to jednak żadne gry. Gracze otrzymają za darmo dodatkową zawartość do wybranych gier. Prezenty będzie można odbierać już od 17 maja. Dodatkowa zawartość dostępna będzie dla: Rocket League, Destruction AllStars, Brawlhalla, NBA 2k21, MLB The Snow 21, World od Tanks, World od Warships, Rogue Company i Warframe. Od 20 maja darmowa zawartość dostępna będzie również dla Call of Duty: Warzone.

Aktualności

Zobacz wszystkie