Już dziś odbędzie się Summer Game Fest 2021! Czego możemy się spodziewać?

adrianG

Już dziś odbędzie się Summer Game Fest 2021! Gracze wyczekują z niecierpliwością najnowszych gier oraz wszelkich związanych z nimi nowości, które zostaną zaprezentowane na tegorocznej edycji wydarzenia. Wydarzenie podzielone będzie na kilka dni, a pierwszą transmisję możemy śledzić na żywo już dziś od godziny 20:00.

Już dziś odbędzie się Summer Game Fest 2021! Zaprezentowane zostanie wiele nowości ze świata gier oraz szczegółów na ich temat!

Wielkie wydarzenie, na które czekali gracze z całego świata startuje już dzisiaj! Jak dobrze wiadomo E3 oraz inne wydarzenia związane z grami nie mogą odbyć się w normalnych warunkach z powodu pandemii. Dlatego wszystkie nadchodzące nowości ze świata gier zostaną zaprezentowane za pośrednictwem transmisji online. Wszystkie prezentacje będziemy mogli obejrzeć na transmisji Summer Game Fest. Tak samo jak w poprzednim roku, ponownie prowadzącym będzie nie kto inny, jak Geoff Keighley.

Summer Game Fest rozpocznie się już dziś o godzinie 20:00. Oczywiście dostęp do transmisji jest całkowicie darmowy, więc każdy zainteresowany będzie mógł ją obejrzeć na oficjalnej stronie wydarzenia gdzie znajduje się odtwarzacz z YouTube lub bezpośrednio w serwisie YouTube w tym miejscu. Możemy spodziewać się wielu mocnych zapowiedzi. Chociaż wiadomo jacy wydawcy będą pokazywać swoje gry i jakich produkcji możemy się po nich spodziewać, to możliwe, że niektórzy z nich zaskoczą graczy i zaprezentują zupełnie coś niespodziewanego.

Aktualności

Zobacz wszystkie