Mass Effect: Legendary Edition wyprzedziło Resident Evil Village na Steam! Gracze chętnie sięgają po tytuł!

adrianG

Mass Effect: Legendary Edition wyprzedziło Resident Evil Village na Steam! Gra okazała się hitem sprzedażowym. W zeszłym tygodniu produkcja zajęła pierwsze miejsce w rankingu sprzedaży na platformie Steam. Coraz więcej graczy decyduje się na zakup Mass Effect: Legendary Edition, więc gra może długo utrzymywać się na szczycie listy sprzedażowej. Recenzje jakie zbiera gra są zaskakująco wysokie.

Mass Effect: Legendary Edition wyprzedziło Resident Evil Village na Steam! Gra świetnie się sprzedaje i zyskuje wiele pozytywnych recenzji!

14 maja miała miejsce premiera Mass Effect: Legendary Edition. Gra została bardzo ciepło przyjęta przez graczy. Chociaż tytuł pojawił się pod koniec zeszłego tygodnia, to zdążył przegonić konkurencję pod względem sprzedaży. Na opublikowanym przez Steam rankingu sprzedaży ubiegłego tygodnia Mass Effect: Legendary Edition zajmuje pierwszą pozycję. W zeszłym tygodniu gracze zakupili grę więcej razy niż poprzedni duży hit ostatnich tygodni Resident Evil Village. 

Mass Effect: Legendary Edition okazało się nie tylko sukcesem sprzedażowym, ale również zbiera wysokie oceny od graczy. Zdecydowana większość recenzji na Steam jest bardzo pozytywna, a wysoka sprzedaż potwierdza tylko to, że gra okazała się hitem. Wszystko wskazuje na to, że gra jeszcze przez długi czas może utrzymać się na szczycie listy. Jak wiadomo, rynek gier potrafi zmieniać się dynamicznie, więc najbliższe tygodnie pokażą, czy gra obroni pierwszą pozycję sprzedaży na Steam.

Aktualności

Zobacz wszystkie