GTA 5 na PlayStation 5 i Xbox Series X|S - data premiery, nowe wieści

bartekZ

GTA 5 na PlayStation 5 i Xbox Series X|S - w końcu poznaliśmy datę premiery! Oprócz tego ujawniono kilka innych ciekawych aspektów dotyczących odświeżonej produkcji. Jak się okazuje, gracze mogą liczyć na coś naprawdę ekstra. Nie do końca można zatem mówić o tak zwanym "odgrzewanym kotlecie". Twórcy zapowiadają, że GTA 5 wykorzysta cały potencjał konsol nowej generacji. Kiedy zatem zagramy we flagową produkcję Rockstara na PS5 i Xbox X|S?

GTA 5 na PlayStation 5 i Xbox Series X|S - znamy datę premiery! Twórcy zapowiadają coś ekstra

Fani GTA 5 a zarazem szczęśliwcy, którzy są już w posiadaniu PlayStation 5 lub Xboksa Series X|S długo czekali na takie wieści! Rockstar wreszcie podał datę premiery swojej najgłośniejszej produkcji na konsole nowej generacji. Tutaj jednak entuzjazm może się nieco ochłodzić. A to dlatego, że odświeżona gra na nowy sprzęt zadebiutuje dopiero 11 listopada 2021 roku. Wychodzi więc na to, że przyjdzie na nią czekać jeszcze niemal pół roku.

Co jednak najważniejsze, twórcy zapowiadają, że gra zaskoczy fanów serii. Nie będzie to jedynie zwyczajne przeniesienia tytułu na nowszą konsolę. Czeka nas szereg usprawnień, a przy okazji zabiegi, które w 100% wykorzystają olbrzymie możliwości, jakie drzemią w sprzęcie od Sony i Microsoftu.

W portalu PPE.pl możemy przeczytać, że:

"Wersje GTA V dla nowej generacji będą zawierały szereg ulepszeń technicznych, wizualnych i poprawek wydajności, aby w pełni wykorzystać możliwości najnowszego sprzętu, dzięki czemu gra będzie piękniejsza i bardziej responsywna niż kiedykolwiek."

Aktualności

Zobacz wszystkie