Just Die Already - zobacz gameplay pokręconej gry! [WIDEO]

bartekZ

Just Die Already - w sieci pojawił się gameplay niebywale pokręconej gry, którą można nabywać już od dziś. Jeśli zastanawiacie się, dlaczego tytuł ten często nazywany jest szalonym, niech odpowiedzią będzie fakt, że za jego stworzeniem stoją ci sami twórcy, którzy wymyślili... Goat Simulator, czyli Symulator Kozy. Poniżej prezentujemy więcej szczegółów na temat Just Die Already.

Just Die Already - zobacz gameplay pokręconej gry! To dzieło twórców Goat Simulator

W historii gier komputerowych i na konsole, szczególne miejsce powinny zajmować tytuły szalone, na których produkcję nie wpadłby właściwie nikt o zdrowych zmysłach. Co jednak ciekawe, tego typu wymysły potrafią odnieść naprawdę pokaźny, proporcjonalnie niewyobrażalny wręcz sukces. Tak było choćby w przypadku Goat Simulator, o którym usłyszał cały świat. Teraz projektant Symulatora Kozy wpadł na nowy pomysł. To właśnie on odpowiedzialny jest za stworzenie Just Die Already, w które można grać już od dziś. W sieci pojawił się natomiast obszerny gameplay prezentujący produkt, jaki w nasze ręce oddają twórcy.

Poniższe wideo odnośni się do gry na Nintendo Swtich. Jak na razie można odnieść wrażenie, że wszystko działa tam tak, jak należy. Nie występują żadne problemy z animacją, a tego dotyczyły największe obawy. Dobrze wygląda także sterowanie. PPE.pl zwraca uwagę na fakt, że największą frajdę w Just Die Already powinno przynieść manipulowanie fizyką świata gry - na dosłownie wszystkich płaszczyznach. Jak jednak wygląda to w rzeczywistości? Zobaczcie sami:

Aktualności

Zobacz wszystkie