Marvel's Midnight Suns to najnowsza gra z postaciami z Marvela! Pierwsze informacje!

adrianG

Marvel's Midnight Suns to najnowsza gra z postaciami z Marvela! Pokazano pierwszy zwiastun gry, który prezentuje się świetnie, ale nie ukazuje fragmentów z rozgrywki. Gra będzie taktycznym RPG i skupi się na mrocznej stronie uniwersum Marvela. Produkcja ukaże się dopiero w przyszły roku i dostępna będzie na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch.

Marvel's Midnight Suns to najnowsza gra z postaciami z Marvela! Co już wiadomo?

Na targach Gamescom 2021 zapowiedziano najnowszą produkcję w uniwersum Marvela. Nie będzie to jednak kolejna gra akcji z widokiem trzecioosobowym. Marvel's Midnight Suns będzie produkcją z gatunku taktyczne RPG. Produkcja skupi się na ciemniejszej stronie uniwersum, gdzie dobro będzie walczyło z demonicznymi siłami podziemia. Gracze wcielą się w postać Huntera, czyli nowej postaci, którą będą mogli konfigurować według własnych preferencji. Wydawcą gry jest firma 2K, a za jej produkcję odpowiada studio Firaxis.

Zaprezentowano pierwszy zwiastun gry oraz podano jej termin debiutu. Warto dodać, że już w przyszłym tygodniu zostanie udostępnione oficjalnie wideo z rozgrywki.

Premiera Marvel's Midnight Suns zaplanowana jest na marzec 2022 roku. Gra trafi na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch. Gra na PC dostępna będzie na platformie Steam i w Epic Games Store.

Aktualności

Zobacz wszystkie