Kultowe części GTA zostaną odświeżone? Fani zacierają ręce

bartekZ

Kultowe części GTA zostaną odświeżone? Ostatni raport finansowy Take-Two stał się kopalnią nowych domysłów i spekulacji. Właśnie na jego podstawie - a konkretniej na podstawie finansowych planów na lata kolejne - można wywnioskować, na kiedy zaplanowane premierę Grand Theft Auto 6. Tymczasem okazuje się, że fani serii GTA prawdopodobnie mogą liczyć na kolejne "nowości". Mowa o remasterach kilku odsłon popularnej serii.

Kultowe części GTA zostaną odświeżone? Fani zacierają ręce, są ku temu przesłanki

Niedawno opublikowany raport finansowy Take-Two stał się kopalnią nowych plotek. A to dlatego, że zawarto tam także prognozy finansowe na kolejne lata. Dzięki temu bardzo szybko zorientowano się, na kiedy firma prawdopodobnie przewidziała premierę z dawna wyczekiwanego GTA 6. Niestety dla fanów serii - muszą oni uzbroić się w cierpliwość, bo zanim najnowsza część serii ujrzy światło dzienne, czeka nas jeszcze trochę czasu.

Okazje się jednak, że być może próżnię wypełnią inne smakowite kąski od Rockstara. Mowa o remasterach wcześniejszych, kultowych części Grand Theft Auto. Pod uwagę brane są takie tytułu, jak choćby GTA Vice City, GTA San Andreas czy GTA 3.

Jak czytamy w portalu PPE, na rynku mogą pojawić się "nowe wersje wcześniej wydanych tytułów". Niewykluczone, że pierwsze z nich ujrzymy już najpóźniej do początku kwietnia 2022 roku. Reszta - o ile się pojawi - zadebiutuje w pierwszej połowie 2024 roku.

Rockstar jak na ten moment nie dzieli się żadnymi szczegółami, jednak pogłoski o remasterach pojawiają się już od jakiegoś czasu. Gdy połączymy to z ostatnim raportem finansowym firmy, wszystko zaczyna układać się w jedną całość.

Aktualności

Zobacz wszystkie