Czy CD Projekt RED blokuje wysyłanie zgłoszeń do supportu?

TWMakowczyk

CD Projekt RED blokuje wysyłanie zgłoszeń do supportu?

Od jak dawna to trwa? Ciężko powiedzieć. Gdy tylko zauważyłem, że został wydany Patch 1.1 i misje poboczne w Cyberpunk 2077, które nie zostały przeze mnie wykonane ze względu na bugi - są w dalszym ciągu są zbugowane. Postanowiłem zgłosić to do supportu.

Blokada z powodu ilości zgłoszeń? Czy zwykły błąd na stronie?

Opisałem każdy quest dokładnie tak jak sugerowały okienka wyświetlone na stronie wsparcia technicznego do Cyberpunk 2077.
Kolejną rzeczą była sugestia spakowania wszystkiego do .zip lub .rar, aby koniecznie zgrać wszystkie pliki z save'a i o to:

Nazwa pliku, który chce przesłać jest spakowana w .rar, a taki jest przecież dopuszczalny, prawda?

Jak się okazało to był dopiero początek problemów ze zgłoszeniem, ile jeszcze?

Oczywiście próbowałem na wiele sposobów wysłać plik, jednak bez skutku. Po kilku próbach wysłania oraz kilku próbach odświeżenia strony - udało się. Save z gry spakowany w .rar został zaakceptowany, idziemy dalej.

Zgłoszenia wysłać się nie da ponieważ wystąpił problem. Jaki problem? Tego nie wiemy do tej pory!

Zacząłem się zastanawiać jak łatwo przeciętnemu użytkownikowi jest zgłosić problem gdy formularz do zgłaszania takich problemów po prostu nie działa. Otóż nie jest to łatwe. Nie dość, że trzeba poświęcić dużo czasu to jeszcze najlepiej jest mieć po prostu koneksje. Nie ma w tym niczego złego, gdy istnieją różne możliwości interakcji.

Możliwość wysłania wiadomości zablokowana na najpopularniejszych portalach społecznościowych!

Czy to dobrze czy to źle - nie mam pojęcia. Co prawda nie dołączę do obozu przeciwników i hejterów CD Projektu RED czy samego Cyberpunka 2077, ale zamknięcie się na fanów technicznie, jednocześnie nagrań video o zapewnieniach i obietnicach "przemyślanych złotych gór" wygląda słabo.

Wszystkie problemy ostatecznie zostały zgłoszone, jednak politykę, która można było zaobserwować w trakcie działań nie jest zbyt optymistyczna.

Aktualności

Zobacz wszystkie