Kolejny Snapshot do Minecraft już dostępny! Co uległo zmianie?

adrianG

Kolejny Snapshot do Minecraft już dostępny! Twórcy przygotowali nowe poprawki błędów oraz różne zmiany. Dodano nowe funkcje do narracji GUI. W trybie pokojowym Lamy nie będą już pluć na graczy, a Aksolotle będą udawać, że są martwe, ale od teraz tylko w wodzie. Dodano również poprawki dla występujących błędów. Snapshot 21W20A dostępny jest tylko dla Minecraft: Java Edition.

Kolejny Snapshot do Minecraft już dostępny! Wprowadzono pewne zmiany i dodano poprawki dla występujących błędów!

Na premierę aktualizacji Caves & Cliffs do Minecraft gracze muszą jeszcze trochę poczekać. Twórcy starają się jednak umilić ten czas wydając kolejne Snapshoty. Właśnie pojawił się najnowszy Snapshot o oznaczeniu 21W20A. Każdy pojawiający się Snapshot do Minecraft niesie za sobą kolejne zmiany funkcji i elementów gry oraz poprawki różnych występujących błędów. Również tym razem twórcy zadbali o udostępnienie kolejnych zmian i poprawek.

Od teraz Geody będą występowały rzadziej, więc gracze będą musieli być bardziej uważni podczas ich poszukiwania. Narracja GUI została wzbogacona o nowe funkcje. Zmian doczekały się również Lamy. W trybie pokojowym nie będą już pluły one na graczy. Aksolotle od teraz będą udawać, że są martwe, ale wyłącznie w wodzie.

Snapshot 21W20A można zainstalować jedynie w Minecraft: Java Edition. Twórcy zalecają, aby przed instalacją wykonać kopię zapasową swoich save'ów lub uruchomić Snapshot z osobnego folderu, ponieważ istnieje ryzyko, że nasze światy zostaną uszkodzone.

Aktualności

Zobacz wszystkie