Rockstar Games rozpoczęło współpracę z CircoLoco! Zapowiedziano nową wytwórnię muzyczną!

adrianG

Rockstar Games rozpoczęło współpracę z CircoLoco! Celem jest stworzenie własnych utworów do GTA VI? Jest to całkiem prawdopodobne. Rockstar Games i CircoLoco ogłosili, że wspólnie stworzyli wytwórnię muzyczną. W planach jest wydanie wielu utworów muzycznych i część z nich może trafić do przyszłych produkcji studia Rockstar Games. Pierwsze utwory usłyszymy już 4 czerwca.

Rockstar Games rozpoczęło współpracę z CircoLoco! Stworzono wytwórnię muzyczną CircoLoco Records!

Rockstar Games właśnie ogłosiło swoje najnowsze plany. Niestety, po raz kolejny nie jest to zapowiedź GTA VI, ale może w przyszłości będzie mieć to powiązanie. Tym razem studio Rockstar Games chce się sprawdzić w branży muzycznej. Razem z CircoLoco otwierają wytwórnię muzyczną, a pierwszych efektów współpracy możemy się spodziewać już 4 czerwca.

Fani serii GTA dobrze wiedzą, że muzyka stanowi ważny element każdej z odsłon tej gry. Twórcy za każdym razem przykładają wiele uwagi do pojawiających się utworów. Za każdym razem dostajemy wiele stacji radiowych oraz duży wybór utworów różnego gatunku.

Możliwe, że za nową wytwórnią muzyczną stoi coś więcej. Niewykluczone, że wytwórnia stworzy utwory do nadchodzącego GTA VI. Byłby to świetny ruch ze strony Rockstar Games. Zapewniliby własną muzykę, która byłaby jedyna i niepowtarzalna. Dodatkowo nie trzeba by było martwić się o licencję, ponieważ należałaby właśnie do nowej wytwórni Rockstar Games i CircoLoco.

Aktualności

Zobacz wszystkie