PS Plus na czerwiec już oficjalnie! W co zagramy za darmo?

bartekZ

PS Plus na czerwiec już oficjalnie! Sony opublikowało tytuły, które swoim abonentom udostępni do ogrania za darmo już w czerwcu. Co jednak najciekawsze, po raz kolejny potwierdziły się wcześniejsze przecieki. O wszystkim pisaliśmy przed kilkoma dniami. Wtedy zestawienie spodziewanych gier na czerwcowe PS Plus ujawniła redakcja Areajugones, która trafnie przewidziała także majowe tytuły z oferty. Także tym razem wszystko się pokryło. W co zatem zagramy na PlayStation już w czerwcu?

PS Plus na czerwiec już oficjalnie! W co zagramy za darmo na PlayStation?

Wiadomo, w co zagramy w czerwcu w ramach subskrypcji PS Plus! Trafne okazały się przewidywania redakcji Areajugones, która już po raz drugi z rzędu nie myliła się, publikując tak zwany przeciek. W czerwcu PS Plus udostępni swoim abonentom trzy gry. Teraz - już oficjalnie - możemy zaprezentować omawiane już wcześniej tytuły:

 • Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown (PS4/PS5)
  - Premiera w roku: 2021 
  - Średnia ocen: - (nowość)
 • Star Wars: Squadrons (PS4/PS5)
  - Premiera w roku: 2020
  - Średnia ocen: 79%
 • Operation: Tango (tylko na PS5)
  - Premiera w roku: 2021
  - Średnia ocen: - (nowość)

Jak widać, w zestawieniu znalazły się dość nowe produkcje. Można zatem rzec, że Sony znów stanęło na wysokości zadania. Wydaje się bowiem, że dzięki takiemu ruchowi, oczekiwania większości graczy zostaną zaspokojone.

Aktualności

Zobacz wszystkie