Sony zarejestrowało nowy model PS5! Plotki się potwierdzają

bartekZ

Sony zarejestrowało nowy model PS5! Wychodzi więc na to, że kolejne plotki, które w sieci krążą już od pewnego czasu - sprawdzają się. Od razu studzimy jednak entuzjazm. PlayStation 5 nie ulegnie diametralnym zmianom, a swego rodzaju odświeżeniu. Jak czytamy w PPE, Sony zarejestrowało swój produkt w bazie danych MTC . Na jakie nowości możemy zatem liczyć?

Sony zarejestrowało nowy model PS5. Plotki się potwierdzają, co się zmieni?

Sony coś ewidentnie kombinuje! Już jakiś czas temu świat obiegły plotki, że konsola zostanie nieco zmodyfikowana. Wywołało to lawinę komentarzy i domysłów. Jak się okazuje, było w tym ziarno prawdy. A to dlatego, że Sony w tygodniu zarejestrowało swój produkt w bazie danych MTC. Wygląda więc na to, że konsola nowej generacji rzeczywiście ulegnie liftingowi. Na czym będzie jednak on polegał? Od razu uprzedzamy - na swego rodzaju rewolucję, nie warto się nastawiać.

Bardzo możliwe, że produkcja ulepszonego PS5 ruszy w połowie roku 2022. Szczegóły na temat zapowiadanych w urządzeniu zmian, można znaleźć w raporcie firmy. Sony chce upchnąć w swojej flagowej konsoli nowy moduł komunikacji bezprzewodowej. Aktualnie wydawany model next-gena nosi oznaczenie CFI-1015A, natomiast zmodyfikowany ma być opisany CFI-1115A.

Czy zmianom ulegnie coś jeszcze? Na razie konkretów brak, jednakże plotki mówią, że twórcy na warsztat wezmą też wentylatory. A to dlatego, że w niektórych egzemplarzach chodzą one głośniej. Niewykluczone, że na przestrzeni kilku miesięcy Sony bardziej szczegółowo odniesie się do tematu. Tymczasem wiadomo na pewno, że coś wisi w powietrzu...

Aktualności

Zobacz wszystkie