Piłkarz Liverpoolu najlepszy na świecie w FUT w FIFA 21!

bartekZ

Piłkarz Liverpoolu najlepszy na świecie w FIFA Ultiamte Team w FIFA 21 na PlayStation! Chodzi o kontuzjowanego od jakiegoś czasu Diogo Jotę. Portugalczyk jednak w interesujący sposób spożytkował wolny czas pomiędzy rehabilitacją i stał się naprawdę znaczącą personą w wirtualnym świecie piłki nożnej oferowanym przez EA Sports.

Piłkarz Liverpoolu najlepszy na świecie w FIFA Ultimate Team w grze FIFA 21!

Liverpool ostatnio notuje dołek formy w angielskiej Premier League. Zupełnie inne nastroje panują w domu jednego z piłkarzy The Reds. Mowa o Diogo Jocie, które właśnie stał się jednym z najlepszych zawodników FIFA Ultimate Team w grze FIFA 21. Portugalczyk już od końca minionego roku zmaga się z kontuzją, jednak czas wolny pomiędzy zajęciami i rehabilitacją postanowił spożytkować w interesujący sposób. Skupił się na grze w FUT. Jak się okazuje - z wyśmienitymi efektami.

Jak się okazuje, obecnie Diogo Jota to najlepszy zawodnik FIFA Ultimate Team w FIFA 21 na serwerach PlayStation. Uwagę zwraca jego kapitalny skład, gdzie poza nim samym, zobaczyć możemy choćby dawną legendę futbolu, znakomitego brazylijskiego napastnika Ronaldo. Warty odnotowania jest też fakt, że na ławce trenerskiej wirtualnego klubu prowadzonego przez Jotę zasiada Jurgen Klopp - a więc jego prawdziwy trener klubowy. Skład Diogo Joty prezentuje się następująco:

Aktualności

Zobacz wszystkie