Na meksykańskim Amazonie pojawiło się New Nintendo Switch Pro! Prezentacja lada dzień?

bartekZ

Na meksykańskim Amazonie pojawiło się New Nintendo Switch Pro! Jest o tyle zaskakujące, że sprzęt nie dość, że nie miał jeszcze premiery - to nawet nie został oficjalnie zapowiedziany. Japończycy nadal nie puszczają pary z ust, ale coraz więcej znaków na niebie i ziemi wskazuje, że sprzęt zostanie niebawem ogłoszony. Największe redakcje przewidują nawet, kiedy wreszcie poznamy oficjalne wieści na temat nowego Switcha.

Na meksykańskim Amazonie pojawiło się New Nintendo Switch Pro! Prezentacja już lada dzień?

Bardzo ciekawe doniesienia płyną tym razem z... meksykańskiego Amazona. Mianowicie, w tamtejszym serwisie pojawiło się - uwaga - New Nintendo Switch Pro! Jak łatwo się domyślić, aukcja bardzo szybko zniknęła, jednak dała do myślenia i stała się źródłem kolejnych interesujących plotek. Czy właśnie poznaliśmy nazwę ulepszonej konsoli od Nintendo?

Ciekawe wieści ogłosił też Bloomberg. Redakcja donosi, że prezentacja nowego Switcha może mieć miejsce jeszcze przed nadchodzącymi targami E3. W podobnym tonie wypowiadają się inne znaczące portale branżowe.

Z tego miejsca należy jednak docenić Japończyków, którzy jak dotąd nadal nie wydali żadnej informacji dotyczącej odświeżonego Nintendo. Jeżeli ziszczą się przewidywania dziennikarzy i Switch Pro faktycznie znikąd zostanie zaprezentowane - postawa deweloperów będzie jeszcze bardziej godna uznania.

Czy New Nintendo Switch Pro rzeczywiście zaskoczy nas już na dniach? Z uwagą będziemy przyglądać się sprawie i niezwłocznie informować o nowościach.

Aktualności

Zobacz wszystkie