EA kończy ze wsparciem dla starszych części Need for Speed! Gry znikną również z cyfrowej dystrybucji!

adrianG

EA kończy ze wsparciem dla starszych części Need for Speed! Już 31 sierpnia tego roku, aż 5 starszych części z serii Need for Speed straci dostęp do wszystkich usług sieciowych. W dodatku te gry zostały już wycofane ze sprzedaży cyfrowej, co było dużym zaskoczeniem, ponieważ nastąpiło to w dniu ogłoszenia tej informacji.

EA kończy ze wsparciem dla starszych części Need for Speed! Tych gier już nie kupimy w wersjach cyfrowych!

Kilka starszych tytułów z serii gier Need for Speed zniknęło właśnie z oficjalnej dystrybucji cyfrowej. Firma Electronic Arts poinformowała o swojej decyzji i od dnia 31 maja 2021 roku nie kupimy cyfrowych wersji tych gier. Tytuły, które zostały wycofane ze sprzedaży cyfrowej to: Need for Speed Carbon, Need for Speed Undercover, Need for Speed Shift, Need for Speed Shift 2: Unleashed oraz Need for Speed The Run.

Oprócz tego, zdecydowano o zamknięciu serwerów wszystkich wymienionych gier. W dniu 31 sierpnia 2021 roku wymienione tytuły stracą wsparcie i wszystkie funkcje sieciowe.

Decyzja Electronic Arts zaskoczyła graczy, ponieważ została ogłoszona nagle i pojawiła się w tym samym dniu, w którym gry wycofano ze sprzedaży, więc jeśli ktoś chciał dokonać zakupu to już tego nie zrobi. Osoby, które posiadają te gry mają jeszcze 3 miesiące, by nacieszyć się trybem online.

Aktualności

Zobacz wszystkie