Sony wypuściło nową aktualizację systemu dla PlayStation 3! Co takiego wnosi?

adrianG

Sony wypuściło nową aktualizację systemu dla PlayStation 3! Dla wielu osób może to brzmieć jak pomyłka, ale tak nie jest. Sony postanowiło usprawnić swoją starszą konsolę. PlayStation 3 dostało właśnie aktualizację o oznaczeniu 4.88. Aktualizacja dodaje poprawki dla systemu konsoli oraz aktualizuje klucze szyfrujące odtwarzacza Blu-ray. 

Sony wypuściło nową aktualizację systemu dla PlayStation 3! Ta informacja zaskoczyła posiadaczy konsoli!

Sony ponownie zaskakuje. Tym razem za sprawą wypuszczonej aktualizacji systemu na jedną ze swoich konsol. Nie chodzi jednak o konsole PlayStation 5, ani nawet o PlayStation 4. Aktualizacja systemu dotyczy konsoli PlayStation 3. Od wielu miesięcy PlayStation 3 nie dostało żadnej aktualizacji, więc wydawać by się mogło, że Sony zapomniało już o tej konsoli. 

W ostatnim czasie Sony planowało zamknąć PS Store dla PlayStation 3, ale ten pomysł nie spodobał się graczom. Wiele osób nadal korzysta z tej konsoli, więc ostatecznie zdecydowano, że PS Store będzie nadal na niej aktywny. Cała ta sytuacja mogła przyczynić się do tego, że Sony jeszcze przez dłuższy czas będzie wspierało PlayStation 3.

Aktualizacja systemu w wersji 4.88 wnosi różne poprawki dla samego systemu oraz aktualizuje klucze szyfrujące odtwarzacza Blu-ray, co pozwoli na oglądanie bez przeszkód najnowszych filmów z płyt. Rozmiar aktualizacji to około 200 MB.

Aktualności

Zobacz wszystkie