Darmowa aktualizacja do Microsoft Flight Simulator! Dopracowano kolejne lokacje!

adrianG

Darmowa aktualizacja do Microsoft Flight Simulator! Kolejne usprawnienia trafiły już do gry. Tym razem dopracowano wiele różnych lokacji znajdujących się na terenie Austrii, Niemiec i Szwajcarii. Gracze będą zachwyceni, ponieważ twórcy ponownie dołożyli wszelkich starań, aby kolejne obiekty zachwycały detalami. Dodano również kilka nowych lotnisk do gry.

Darmowa aktualizacja do Microsoft Flight Simulator! Poprawiono wiele elementów otoczenia!

Twórcy Microsoft Flight Simulator nieustannie rozwijają swoją produkcję. Gra otrzymuje sporo nowej zawartości, ale twórcy gry co jakiś czas upiększają również znajdujące się już w tytule lokacje. Dostępna jest już do pobrania kolejna darmowa aktualizacja do gry. World Update VI wprowadza wiele ulepszeń dla znajdujących się już w grze regionów.

Tym razem twórcy skupili się na Austrii, Niemczech i Szwajcarii. Stworzono 100 charakterystycznych dla tych regionów lokacji, a każda z nich została dopracowana z dbałością o najmniejsze szczegóły. Dodano nowe modele miast w 3D: Frankfurt, Wuppertal, Bazylea, Graz i Wiedeń. Dopracowano również kolejne lotniska: Lubeka, Stuttgart, Klagenfurt i St. Gallen. Zaimplementowano do gry nowe zdjęcia lotnicze oraz mapy wysokościowe, które są bardziej szczegółowe. Wiele budynków dostało nowe modele, więc gracze powinni od razu dostrzec sporą różnicę

Gracze chcący sprawdzić wszystkie nowe lokacje będą mogli skorzystać z zaprojektowanych przez twórców tras lotniczych, a oprócz tego przygotowano również nowe wyzwania. 

Aktualności

Zobacz wszystkie