Najnowsza odsłona Saints Row będzie Reebotem serii! Pokazano zwiastun gry!

adrianG

Najnowsza odsłona Saints Row będzie Reebotem serii! Pokazano oficjalny zwiastun zapowiadający najnowszą część Saints Row, gra jednak będzie różnić się od poprzednich produkcji z tej serii. Gracze trafią do zupełnie nowego miasta, w którym będzie czekało na nich sporo misji i wyzwań. Ujawniono również oficjalną datę premiery gry.

Najnowsza odsłona Saints Row będzie Reebotem serii! Przedstawiono pierwsze szczegóły!

Gracze długo czekali na najnowszą grę z serii Saints Row. Trudno się dziwić, w końcu od premiery Saints Row IV minęło już 8 lat. Na targach Gamescom 2021 pojawiła się zapowiedź kolejnej gry z tej serii. Nie będzie to jednak Saints Row V, tylko Saints Row. Okazuje się, że najnowsza odsłona będzie Reebotem całej serii.

Akcja gry rozgrywać się będzie w fikcyjnym mieście Santo Ileso. Miasto będzie składać się z dziewięciu różniących się od siebie dzielnic. Poza Santo Ileso znajdować się będzie ogromna pustynia. Według zapewnień twórców mapa gry ma oferować większy świat od tych, które pojawiły się w poprzednich odsłonach serii. W grze różne frakcje będą walczyły ze sobą o władze w mieście, a gracz stanie na czele jednej z nich. Zadaniem graczy będzie przejęcie władzy we wszystkich dzielnicach miasta, ale zanim to nastąpi czeka na nich sporo wyzwań.

Premiera Saints Row zaplanowana jest dopiero na 22 lutego 2022 roku. Gra będzie dostępna na PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i PlayStation 5.

Aktualności

Zobacz wszystkie