God of War Ragnarok trafi również na PlayStation 4! Premiera gry w 2022 roku!

adrianG

God of War Ragnarok trafi również na PlayStation 4! Taką informację podali sami twórcy gry. Jest to świetna wiadomość dla wszystkich fanów serii God of War, którzy nadal posiadają PlayStation 4. Graczem muszą jednak uzbroić się w cierpliwość. Santa Monica Studio poinformowało, że gra pojawi się na obie generacje konsol od Sony, ale nastąpi to dopiero w przyszłym roku

God of War Ragnarok trafi również na PlayStation 4! Premiera gry dopiero w przyszłym roku!

Sony postanowiło ujawnić swoje plany dotyczące najnowszej części God of War. Do tej pory nie wiedzieliśmy kiedy Gof od War Ragnarok może się pojawić. Santa Monica Studio ogłosiło, że grę dostaniemy najwcześniej w 2022 roku. Fani przeczuwali, że w tym roku w ten tytuł nie zagrają, a teraz dostali tego potwierdzenie. Jednak to nie jedyna potwierdzona informacja jaka została ujawniona. Poinformowano, że God of War Ragnarok pojawi się nie tylko na PlayStation 5, ale również na PlayStation 4. Jest to świetna i zarazem zaskakująca wiadomość.

Nowy God of War to kolejny tytuł, który trafi na obie generacje konsol od Sony. Ostatnio potwierdzono, że Horizon Forbidden West trafi również na PlayStation 4 i PlayStation 5. Takie ruchy ze strony Sony pokazują, że społeczność PlayStation 4 nadal jest dla nich ważna, a sama konsola jeszcze przez długi czas będzie wspierana.

Aktualności

Zobacz wszystkie