Nowe wieści na temat Battlefield 6 - kiedy premiera?

bartekZ

Nowe wieści na temat Battlefield 6! W sieci pojawiły się między innymi informacje na temat tego, kiedy można spodziewać się premiery gry. Niejako zdementowano także plotki o tym, że najnowszy BF trafi jedynie na konsole nowej generacji. Twórcy celują w większe grono odbiorców, więc posiadacze starszych konsol mogą spać spokojnie - zagrają bowiem w Battlefielda 6. Co jeszcze wiadomo?

Nowe wieści na temat Battlefield 6 - kiedy premiera?

Znów głośno jest o Battlefield 6! Electronic Arts podało najnowsze informacje dotyczącej najnowszej gry wojennej przy okazji kwartalnego podsumowania. EA zdementowało plotki mówiące o tym, że BF6 pojawi się jedynie na konsole nowej generacji. Potwierdzono tym samym, że grą będzie można się cieszyć na PS4 oraz Xbox One, a same wrażenia z rozrywki będą zachwycające. Jeszcze lepiej ma być na PS5 oraz Xbox Series X|S.

Sama gra oficjalnej prezentacji ma doczekać się w czerwcu. Jesteśmy już zatem bardzo blisko ujawnienia kolejnych wieści na temat Battlefield 6. Prawdopodobnie w wakacje tytuł zostanie szczegółowo omówiony (mowa między innymi o trybach i kluczowych kwestiach dotyczących gry).

Kiedy natomiast spodziewać się premiery BF6? Gra do kupienia powinna być w terminie od października do końca grudnia 2021. Wychodzi więc na to, że gracze muszą jeszcze uzbroić się w cierpliwość.

Aktualności

Zobacz wszystkie