Fabuła Avatar: Frontiers of Pandora nie będzie powiązana z filmem! Ujawniono część planów na grę!

adrianG

Fabuła Avatar: Frontiers of Pandora nie będzie powiązana z filmem! Dowiedzieliśmy się, że gra zabierze graczy do tajemniczego obszaru Pandory. Dzięki temu możemy liczyć na fabułę inną niż ta znana z filmu Jamesa Camerona. Nowe lokacje przyniosą ze sobą zupełnie nowe postaci. Twórcy szykują same nowości, więc nadchodząca produkcja jest w dużym stopniu tajemnicza, ale dzięki temu będzie w stanie zaskoczyć graczy.

Fabuła Avatar: Frontiers of Pandora nie będzie powiązana z filmem! Zdradzono kilka szczegółów nadchodzącej produkcji!

Jakiś czas temu zapowiedziano zupełnie nową odsłonę gry w świecie Avatara. Zapowiedź okazała się dużym zaskoczeniem, ponieważ nikt nie spodziewał się powstania takiej gry. Opublikowany zwiastun gry prezentuje się bardzo ciekawie i daje dużą nadzieję na porządną produkcję. Wiceprezes ds. gier Disneya i Pixara w parkach Disneya udzielił ostatnio ciekawej informacji na temat gry.

Avatar: Frontiers of Pandora ma przedstawić zupełnie nową historię. Jednak nie tylko linia fabularna będzie nowa. Według informacji które udzielił wspomniany wiceprezes, gra zaoferuje również zupełnie nowe lokacje oraz nowych bohaterów i postaci. Jak sam tytuł wskazuje, akcja gry rozgrywać będzie się na tajemniczych terenach Pandory.

Przypomnijmy, że Avatar: Frontiers of Pandora będzie grą next-genową i trafi w 2022 roku wyłącznie na PC, PlayStation 5, Xbox Series X|S. Gra dostępna będzie również w usłudze Google Stadia i Amazon Luna.

 

Aktualności

Zobacz wszystkie