Nuggets przypominający postać z Among Us osiągnął zawrotną cenę!

bartekZ

Nuggets przypominający postać z Among Us osiągnął zawrotną cenę! Czy można już śmiało powiedzieć, że świat upadł na głowę? A może najnowsze trendy rzeczywiście generują tak potężne zyski, że ludzie są skłonni płacić za nie horrendalne kwoty? Tym razem cały świat mówi o kawałku kurczaka, który przypomina postać ze znanej gry. Ktoś postanowił za niego zapłacić... ponad 360 tysięcy złotych! Jak do tego doszło?

Nuggets przypominający postać z Among Us osiągnął zawrotną cenę. Ludzie łapą się za głowę!

Czy to już przesada? Prawdopodobnie mamy do czynienia z najdroższym kawałkiem kurczaka w historii. Co więcej, ma to ścisły związek z popularnym Among Us - dlatego też zdecydowaliśmy się o tym wspomnieć.

Najwyraźniej wszystko zaczęło się w jednej z restauracji popularnej sieciówki. Mężczyzna kupując popularne nuggetsy zauważył, że jeden z nich do złudzenia przypomina kształtem postać z Among Us. Niedługo później kurczak trafił na aukcję internetową, a tam zaczęły dziać się cuda. Nuggets wzbudził ogromne zainteresowanie i w końcu został sprzedany. Jego ostateczna cena osiągnęła... 99 997 dolarów. W przeliczeniu na polską walutę, daje to około 368 tysięcy złotych. To istne szaleństwo!

Warto podkreślić, że sprzedawca zadbał o to, aby produkt do nabywcy trafił w dobrym stanie. Kurczaka szczelnie spakowano i zamrożono. Jego termin spożycia to 14 dni i przed upływem tego czasu ma trafić do szczęśliwego nabywcy.

Aktualności

Zobacz wszystkie