Battlefield 2042 z nową datą premiery! Jaki jest powód tej decyzji?

adrianG

Battlefield 2042 z nową datą premiery! Graczy raczej nie ucieszy ta informacja. Premiera gry została przełożona na późniejszy termin. Battlefield 2042 nie pojawi się 22 października tylko 4 tygodnie później. Twórcy gry opublikowali komunikat, z którego dowiedzieliśmy się co było powodem takiej decyzji.

Battlefield 2042 z nową datą premiery! Gra pojawi się kilka tygodni później!

Niedawno Techland poinformował, że premiera Dying Light 2 Stay Human odbędzie się 2 miesiące później. Teraz dowiadujemy się, że kolejna gra zostanie wydana w późniejszym terminie. Battlefield 2042 nie pojawi się tak jak planowano 22 października. Niestety plotki pojawiające się od kilku dni zostały właśnie potwierdzone. Twórcy gry poinformowali o przesunięciu daty premiery. Powodem przesunięcia premiery jest pandemia, przez którą nadal obowiązują pewne ograniczenia uniemożliwiające wydanie gry we wcześniej zaplanowanym terminie. 

Jednak nie jest tak źle jakby się mogło wydawać. W grę zagramy jeszcze w tym roku, bo około miesiąc później niż początkowo zakładano. Nowa data premiery Battlefield 2042 została wyznaczona na 19 listopada tego roku. Jeśli dostaniemy grę dopracowaną już od samej premiery, to chyba będzie warto poczekać trochę dłużej.

Informacje na temat otwartej Bety gry pojawią się jeszcze w tym miesiącu. Battlefield 2042 trafi na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X|S i Xbox One.

Aktualności

Zobacz wszystkie