Knockout City robi furorę! Twórcy obiewieszczają znakomite wyniki

bartekZ

Knockout City robi furorę! Twórcy obwieszczają znakomite wyniki - gra odnotowała już przynajmniej 5 milionów użytkowników. Velan Studion wykonało kawał dobrej roboty, czego potwierdzeniem są rzecz jasna prezentowane przez deweloperów rezultaty. Gra wciąż zbiera dobre recenzje. Na czym polega jej fenomen?

Knockout City robi furorę! Twórcy obwieszczają znakomite wyniki

Ależ otwarcie notuje Knockout City! Gra robi ogromną furorę a twórcy chwalą się wynikami, jakie osiąga ich dzieło. Aktualnie mowa o przynajmniej pięciu milionach użytkowników. To jednak nie wszystko, bo poza tym, że produkcja budzi wielkie zainteresowanie - idą za tym naprawdę dobre recenzje.

Pięć milionów użytkowników robi wrażenie także dlatego, że gra zadebiutowała dopiero 2 tygodnie temu i mało kto liczył na takie otwarcie. Przedstawiciele tego gatunku mogą czuć niemałą zazdrość. Nie brakuje oczywiście głosów, że tak duża liczba to głównie zasługa tego, iż gra przez tydzień dostępna była za darmo i ciągle jest w EA Play. Niemniej jednak obok rezultatu osiągniętego przez Knockout City nie można przejść obojętnie.

Przypomnijmy, że zamysł produkcji opiera się na grze wieloosobowej. Gracze całość doceniają za dużą dynamikę i frajdę, która płynie wprost z rozgrywki. Warto dodać o wielu aspektach, które uatrakcyjniają grę - dzięki temu nie ma odczucia szybkiego znudzenia się tym, co oferują twórcy. Więcej można zobaczyć w poniższym materiale wideo:

 

Aktualności

Zobacz wszystkie