Evil Dead: The Game to pozycja dla twardzieli. Krwawy zwiastun [WIDEO]

bartekZ

Evil Dead: The Game to nic innego jak pozycja przeznaczona jedynie dla prawdziwych twardzieli i osób żądnych wrażeń. W sieci pojawił się już zwiastun gry i trzeba przyznać, że nie zabrakło w nim mocnych scen. To nie jest widok dla osób o słabych nerwach. Gra zapowiedziana była już od jakiegoś czasu, jednak twórcy kilka istotnych kart odkryli podczas ostatniego Summer Game Fest 2021. Ostrzegamy jeszcze raz - jest naprawdę grubo!

Evil Dead: The Game to pozycja tylko dla prawdziwych twardzieli. W sieci pojawił się krwawy zwiastun - jest grubo!

Wszystkie osoby, które wyczekiwały nowych wieści na temat Evil Dead: The Game, po wczorajszym Summer Game Fest 2021 mogą być w pełni usatysfakcjonowane. Pojawiły się tam bowiem najnowsze informacje dotyczące bardzo mocnej i jednak dość kontrowersyjnej produkcji.

Twórcy po krótkim teaserze, jaki wyszedł jakiś czas temu, teraz zaprezentowali pełen gameplay. Po raz kolejny będziemy mieć do czynienia z postacią Bruce'a Campbell'a. Warto wspomnieć, że horror zbudowano asymetrycznie. Dzięki temu możemy wcielić się tam zarówno w postać stworów, jak i jasnej strony mocy.

Poniżej możecie zobaczyć wspominany już wcześniej gameplay. Czy robi on wrażenie? Cóż, wydaje się oczywiste, że tak. Ale czy tytuł przypadnie do gustu graczom postronnym, a nie tylko fanom serii? To już o wiele trudniejsze pytanie.

Niemniej jednak sprawdźcie to sami (uwaga, mocne sceny):

Aktualności

Zobacz wszystkie