Bronie z GTA VI w plikach RDR 2? Śledztwo graczy trwa!

bartekZ

Bronie z GTA VI w plikach Red Dead Redemption 2? Gracze prowadzą śledztwo! Jak się okazuje, jeden z dociekliwych użytkowników pewnego portalu zajrzał w pliki RDR 2 i wpadł na bardzo ciekawe i dające do myślenia odkrycie. Pojawiają się tezy, że bronie, które można tam znaleźć, pochodzą z wyczekiwanej przez fanów nowej produkcji studia Rockstar. Czy cząstka Grand Theft Auto VI rzeczywiście znalazła się w plikach Red Dead Redemption 2?

Bronie z GTA VI w plikach Red Dead Redemption 2? Zaskakujące odkrycie!

Fani serii GTA powoli zaczynają wychodzić z siebie. Trzeba jednak przyznać, że ich cierpliwość rzeczywiście jest wystawiana na niemałą próbę, bo nadal próżno doszukać się oficjalnych informacji o szóstej części popularnego tytułu od studia Rockstar. Pojawiają się za to różne domysły - może wszystko trzymane jest w tajemnicy i producent zaskoczy całą branżę? A może nikomu nie jest spieszno do wydania nowej odsłony Grand Theft Auto? Ta niewiedza popycha graczy w kierunku różnych poziomów poszukiwań. Co jednak ciekawe, pewna osoba wpadła na interesujący trop. Czy bronie z GTA VI ukryte są w plikach Red Dead Redemption 2? Nie wyklucza się, że może tak być!

Jak się okazuje, odkrycia dokonał użytkownik GTAForums o nicku DerekLeet. To właśnie on zaczął - kolokwialnie mówiąc - szperać w plikach RDR 2. W jednym z nich (propsets.meta) udało my się zlokalizować linijki zawierające nazwy broni palnych. Wśród nich znalazł się między innymi popularny AK-47.

Co jeszcze ciekawsze, linijki odnalezione w pliku różnią się od tych z broniami w GTA V, co wyklucza tezę, że pochodzą z poprzedniej części gry. Niezbitych dowodów na zależność pomiędzy linijkami z plików RDR 2 i potencjalnego GTA VI jak na razie brak - ale pewne światełko w tunelu zaczęło się rozpalać. Wraz z nim natomiast rozpaliła się wyobraźnia fanów, którzy liczą, że premiera nowego Grand Theft Auto jest bliżej niż dalej.

zrzut ekranu: GTA FORUMS

Aktualności

Zobacz wszystkie