Ten sprzęt odmieni symulatory - poznajcie nowość od Turtle Beach

bartekZ

Ten sprzęt odmieni symulatory - istną nowość zaprezentowała firma Turtle Beach. Choć marka znana jest przede wszystkim z produkcji gamingowych słuchawek, tym razem zaskoczyła. Przedstawiono bowiem kontroler i sprzęt do symulatorów, a wszystko miało miejsce na targach E3 2021. Pojawia się jednak pytanie - czy urządzenia w obsłudze będą równie skomplikowane, co ich nazwy? Producent swoje dzieła zamierza bowiem nazwać Turtle Beach Recon Controller Wired Game Controller i VelocityOne Flight Universal Control System.

Ten sprzęt odmieni symulatory - poznajcie nowość od Turtle Beach

Wielu z was z pewnością uwielbia symulatory. Owszem - takowe produkcje często zdają się wykonane po łebkach i na szybko, jednak najlepsze z nich robią wielkie wrażenie. Dzięki firmie Turtle Beach doznania będą jeszcze lepsze. Jak dobrze wiemy, marka ta zasłynęła z tworzenia słuchawek dla graczy. Teraz zdecydowano się tam na odważniejszy ruch. Mowa o urządzeniach, które nazwano Turtle Beach Recon Controller Wired Game Controller i VelocityOne Flight Universal Control System.

Czym jednak tak naprawdę są? Turtle Beach Recon Controller Wired Game Controller to jak sama nazwa wskazuje - właśnie kontroler. Wyróżnia się przede wszystkim tym, że posiada bardzo zaawansowane funkcje audio (z tego właśnie słynie firma). Najważniejszy jego aspekt to technologia Superhuman Hearing. Ma ona pozwolić na wyłapanie nawet najbardziej szczegółowych dźwięków w grze, które dadzą przewagę nad rywalem. Funkcji jest jednak jeszcze więcej, a jego cena to zaledwie 59,99 dolarów.

Co natomiast wiemy o VelocityOne Flight Universal Control System? To nic innego jak robiący wielkie wrażenie kokpit, którego głównym zadaniem jest podniesienie wrażeń płynących z symulatorów. Jego możliwości powinien dobrze sprawdzić Microsoft Flight Simulator. Jaka natomiast jest cena? Za sprzęt trzeba zapłacić niespełna 350 dolarów. Warto wspomnieć, że marka chce wspierać Microsoft.

Aktualności

Zobacz wszystkie