A jednak - Cyberpunk 2077 oficjalnie na PS Store. Jest komunikat

bartekZ

A jednak! Potwierdziły się doniesienia, o których niedawni pisaliśmy. Cyberpunk 2077 już oficjalnie wraca do PS Store. Rozbrat z platformą po lawinie reklamacji, skarg i prośbom o zwrot pieniędzy, trwał mniej więcej pół roku. Deweloperzy z CD Projekt RED zrobili jednak co w ich mocy, aby szybko poprawić grę. Jak im to wyszło? Wygląda na to że dobrze, skoro Sony okazało się łaskawe. W sieci pojawił się oficjalny komunikat od twórców gry. Kiedy będzie można ją nabyć PS Store?

A jednak - Cyberpunk 2077 oficjalnie na PS Store. Jest oficjalny komunikat!

Stało się to, o czym w kuluarach mówiono już od jakiegoś czasu - Cyberpunk 2077 po ogromnych zawirowaniach i nie lada problemach, wraca na PS Store! Przypomnijmy - niedługo po premierze wielkiego hitu od polskiego studia, Sony powiedziało dość. Miały na to wpływ skargi oraz reklamacje, z którymi wiązał się zwrot pieniędzy dla graczy. Wszystko przez to, że gra zwyczajnie nie spełniała ich oczekiwań, a często była wręcz niegrywalna na sprzęcie Japończyków.

Poirytowane Sony usunęło zatem grę ze swojego sklepu. Po pół roku poprawiony Cyberpunk powróci do PS Store. Jak podaje PPE.pl, przedstawiciele Sony dali zielone światło na ponowne umieszczenie gry w sklepie PlayStation.

Wiadomo już również, kiedy gra pojawi się w katalogu Sony. Przewidziano to na 21 czerwca tego roku - a więc już lada dzień.

"W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 66/2020 z dnia 18 grudnia 2020 r., Zarząd CD PROJEKT S.A. z siedzibą w Warszawie przekazuje do publicznej wiadomości decyzję Sony Interactive Entertainment o przywróceniu dostępności cyfrowej wersji gry Cyberpunk 2077 w sklepie PlayStation Store począwszy od dnia 21 czerwca 2021 r."

Aktualności

Zobacz wszystkie