Konami zaskakuje! Można testować New Football Game Online Performance Test

bartekZ

Konami zaskakuje! Niespodziewanie okazało się, że gracze mogą testować "New Football Game Online Performance Test". Jak się okazuje, deweloperzy w ten sposób pragną sprawdzić swoje serwery oraz ich działanie, co rzecz jasna wiązane jest z nadchodzącą wielkimi krokami premierą PES 2022. Co dokładnie wiadomo o "New Football Game Online Performance Test", gdzie można ograć propozycję i kto może to zrobić?

Konami zaskakuje! Można testować "New Football Game Online Performance Test"

Fani Pro Evolution Soccer są dziś wyjątkowo aktywni w sieci. Wszystko przez niespodziewane pojawianie się "New Football Game Online Performance Test". Za wypuszczenie produkcji odpowiedzialne jest Konami, jednak trudno mówić tutaj o tak zwanym wczesnym dostępie do bety PES 2022 - a takie podejrzenia się pojawiały. Deweloperzy wypuszczając omawiany tytuł, chcą zrobić test generalnych swoich serwerów sprawdzając, czy wszystko działa jak należy.

Należy jednak zwrócić uwagę na jeden interesujący aspekt - w komunikacie od Konami ani razu nie pada nazwa PES 2022. Wspomina się natomiast o "nowym doświadczeniu piłkarskim". Czy to koniec pewnej epoki i idzie nowe? To mogłoby przewrócić rynek gier piłkarskich w trwającym roku, a może i w latach kolejnych.

Pliki do gry można pobierać już teraz, a test wstępnie potrwać mają do 8 lipca. Co ważne, w testach udział mogą wziąć wszyscy posiadacze dwóch ostatnich generacji Xboksa. Niebawem prawdopodobnie znajdą się także na dwóch najnowszych generacjach PlayStation. Jak czytamy w PPE.pl, do testów nie jest wymagane posiadanie subskrypcji Xbox Live Gold ani PS Plus.

Aktualności

Zobacz wszystkie