Nowe plotki o GTA 6! Gra tylko na next-geny?

bartekZ

Nowe plotki o GTA 6 ukazują się w ostatnim czasie cyklicznie. Tym razem jednak ich źródło pozwala wierzyć, że w końcu otrzymamy konkretne informacje, które za jakiś czas faktycznie się potwierdzą. A to dlatego, że pochodzą one od znanego i cenionego insidera, Toma Hendersona. To ta sam osoba, która zdradziła wiele gorących newsów na temat najnowszego Battlefielda. Co wiadomo tym razem?

Nowe plotki o GTA 6! Gra tylko na next-geny? Garść informacji od Toma Hendersona

To już niemal tradycja - nowe plotki o GTA 6 jednak tak elektryzują fanów serii, że nie sposób o tym napisać. Tym bardziej, że przecieki tym razem pochodzą od osoby, która zwykle nie rzuca słów na wiatr, a jej informacje zwykle się sprawdzają. Znany insider Tom Henderson przewiduje, że ze względu na to, iż GTA 5 nadal generuje duże zyski - na premierę GTA 6 przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Gra najwcześniej światło dzienne ujrzy w 2024 lub 2025 roku.

Kolejna interesujące wieść to fakt, że GTA 6 poza wersją na PC, ukaże się jedynie na next-genowe konsole. To jednak w pełni zrozumiałe, patrząc na spodziewany rok wydania gry. W dodatku produkcja ma wykorzystywać wszystkie możliwości, jakie dają nowe konsole. Już teraz można spodziewać się uderzającego realizmu.

Portal PPE, powołując się na doniesienie Hendersona, podaje także, jak mniej więcej zbudowana będzie struktura gry. Mianowicie, GTA 6 będzie nieustannie rozwijane i otrzyma wiele aktualizacji. Gra po czasie może mocno różnić się od tego, co kupiliśmy w dniu premiery. Zmiany rzecz jasna mają wpłynąć korzystnie na każdy aspekt rozgrywki.

Wzorem poprzedniej odsłony gry, także i w GTA 6 wcielimy się w rolę kilku bohaterów, a jednym z nich będzie - to zupełna nowość - kobieta. Pojawiają się doniesienia, że ma to być ona hakerką. Warto wspomnieć także o miejscu wydarzeń. Najnowsze GTA znów ma nas zabrać do Vice City, wzorowanego na Miami.

Aktualności

Zobacz wszystkie