Microsoft Flight Simulator ponownie zaskakuje! Gracze latają podczas huraganu Ida!

adrianG

Microsoft Flight Simulator ponownie zaskakuje! W grze możliwe było latanie podczas panującego nad stanem Luizjana huraganu Ida. Taką możliwość zapewniła specjalna opcja w grze, która umożliwia graczom uruchomienie w Microsoft Flight Simulator takiej samej pogody jaka aktualnie panuje na ziemi.

Microsoft Flight Simulator ponownie zaskakuje! Huragan Ida był dostępny w grze dzięki opcji pogody na żywo!

Huragan Ida przeszedł przez stan Luizjana w USA. Niszczycielskie zjawisko nie oszczędziło niczego na swojej drodze. Chociaż huragan osłab już do kategorii burzy tropikalnej to spowodował ogromną liczbę zniszczeń. W całym stanie trwają teraz akcje ratunkowe i poszukiwawcze oraz szacuje się wszystkie szkody spowodowane przez huragan.

Microsoft Flight Simulator posiada opcję, która umożliwia uruchomienie w grze pogody na żywo. Dzięki tej opcji gracze mogą grać w warunkach pogodowych, które aktualnie panują na ziemi. Nie trudno się domyślić, że pojawiło się sporo chętnych graczy na lot samolotem w grze podczas trwającego huraganu Ida. Huragan został dobrze odzwierciedlony w grze, a gracze musieli zmierzyć się z trudniejszymi warunkami podczas lotu. W sieci można znaleźć już wiele filmików z przelotów graczy nad huraganem Ida.

Opcja pogodowa pokazuje ogromne możliwości gry. Niezależnie od warunków pogodowych, gra z włączoną pogodą na żywo jest w stanie zapewnić zbliżone doznania do tych prawdziwych. Chociaż huragan jest zjawiskiem niszczycielskiego silnego wiatru to trzeba przyznać, że swoją ogromną skalą robi wrażenie. 

Aktualności

Zobacz wszystkie