Nie będzie bety FIFA 22? EA wkurzone na przecieki

bartekZ

Nie będzie bety FIFA 22? Jak się okazuje, niedawno zapowiadana przez EA Sports wersja testowa najnowszej piłkarskiej produkcji, prawdopodobnie nie ujrzy światła dziennego. To efekt pojawiających się coraz częściej przecieków, które zdradzają - zdaniem producenta - zbyt wiele. Wobec tego beta ma nie trafić do szerszego grona odbiorców. Czy to jednak rzeczywiście pojawiające się przecieki sprawiły, że EA Sports uderzyło pięścią w stół?

Nie będzie bety FIFA 22? EA Sports wściekłe - chodzi o przecieki, których w ostatnim czasie ukazało się zbyt wiele

Czekaliście z zapartym tchem, aby móc przetestować betę FIFY 22? Niestety, wiele wskazuje na to, że będziecie musieli obejść się smakiem. Wszystko z powodu decyzji EA Sports. Elektroników miał zdenerwować fakt, że w sieci pojawiło się wiele przecieków dotyczących nowej odsłony gry piłkarskiej. Insiderzy, którzy mieli okazję zapoznać się z FIFĄ 22, zdradzili - zdaniem EA Sports - zbyt wiele.

I rzeczywiście - w sieci pojawiło się dość sporo przecieków. Dotyczą one między inny zmian w grze obronnej. Poddany gruntownej zmianie ma zostać sposób przełączania obrońców. Zrobimy to używając innego przycisku niż dotychczas. Na portalach społecznościowych pojawiły się także zrzuty ekranu z gry. Na nich również widać sporo zmian. W podsumowaniach meczów, zobaczyć będziemy mogli choćby tak zwaną heat-mapę. Pokazuje ona, w jakich obszarach boiska najczęściej poruszał się dany piłkarz. To jednak nie koniec nowości, jakie czekają nas w FIFIE 22. Więcej już niebawem zobaczycie na naszym portalu.

Aktualności

Zobacz wszystkie