Polska ikona w FIFA 22? Zaskakujące nazwisko, to były kadrowicz!

bartekZ

Polska ikona w FIFA 22? Tak, to możliwe! Jak dobrze wiadomo, od jakiegoś czasu EA Sports w serii gier FIFA umieszcza tak zwane ikony. To wybitni piłkarze, którzy zakończyli już swoje kariery. Wśród nich nie było jednak jeszcze nigdy żadnego Polaka. Tym razem może się to zmienić. Choć oficjalnych wieści jak na ten moment brak - w sieci pojawiły się interesujące materiały, które zdają się jednoznacznie wskazywać, że plotki się potwierdzą. O jakiego piłkarza chodzi? Będziecie zaskoczeni!

Polska ikona w FIFA 22? Zaskakujące nazwisko, to były kadrowicz!

Im bliżej premiery FIFY 22 - choć tej można spodziewać się dopiero po wakacjach, w okolicach końca września - tym więcej plotek i przecieków pojawia się w sieci. Tym razem warto skupić się jednak na polskim akcencie w nadchodzącej wielkimi krokami grze od EA Sports. Mianowicie, jak doskonale wiadomo, od pewnego czasu w grze pojawiają się tak zwane ikony - czyli zasłużeni piłkarze, którzy skończyli karierę. Do tej pory w tym gronie nie było żadnego Polaka, ale teraz ma się to zmienić.

Jak się okazuje, po niedawnej aktualizacji FIFY 21, w plikach gry pojawiły się nowe nazwy klubów. To drużyny, które nie są grywalne w FIFIE, jednak występują w grze jako elementy poszczególnych etapów kariery wspomnianych ikon. Tym też sposobem można tam ujrzeć... GKS Tychy oraz Concordie Knurów. Tutaj zagadka się rozwiązuje. Są to bowiem drużyny, w których w przeszłości występował nie kto inny, jak Jerzy Dudek. Bramkarz zasłynął głównie z tego, że wraz z Liverpoolem sięgnął po wygraną w Lidze Mistrzów. Zapisał się w historii finałów złotymi zgłoskami, będąc gwiazdą serii rzutów karnych, które zdecydowały o tryumfie jego zespołu.

Teraz pozostaje mieć tylko nadzieję, że plotki się potwierdzą, a dwa polskie zespoły z niższych klas rozgrywkowych w plikach gry nie znalazły się przypadkowo.

Aktualności

Zobacz wszystkie