Nintendo Switch Pro - nowe wieści w sprawie sprzętu!

bartekZ

Nintendo Switch Pro ostatnimi czasy budzi podobne emocje co GTA 6. O sprzęcie mówi się bardzo dużo, a wokół urządzenia narosła już niezliczona ilość mitów - mimo tego, że oficjalnie tak naprawdę nic nie wiadomo. Gracze nieustannie żyją rzekomymi przeciekami i plotkami. Teraz głos w całej sprawie zabrał prezes Nintendo. Czy jednak jego wypowiedź okaże się znamienna? A może tylko przyczyni się do tworzenia kolejnych wymysłów na temat ulepszonej konsoli?

Nintendo Switch Pro - nowe wieści w sprawie sprzętu! Głos zabrał sam prezes firmy

Co łączy Nintendo Switch Pro i GTA 6? Z pewnością to, że wokół jednego jak i drugiego produktu narosła niezliczona ilość plotek. Wspólnym mianownikiem jest także fakt, że w obu przypadkach na ten moment brak jakichkolwiek konkretów. Nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle można spodziewać się premiery w najbliższym czasie.

W końcu głos w całej sprawie zabrał prezes Nintendo. Shuntaro Furukawa dał poniekąd do zrozumienia, że prace nad pewnym sprzętem trwają. Nie chciał zdradzać jednak większej ilości szczegółów. Jego wypowiedź w całości przytacza portal PPE.pl, natomiast jej najważniejszy fragment cytujemy poniżej:

"Nieustannie rozwijamy sprzęt, oprogramowanie i dedykowane urządzenia peryferyjne, ale powstrzymamy się od komentowania konkretnych produktów w fazie rozwoju."

Najnowsze plotki mówią, że premiera sprzętu została przeniesiona z roku 2021 na rok 2022. Ale ile w tym prawdy?

Aktualności

Zobacz wszystkie