Gracze skarżą się na nietypowy błąd w Marvel's Avengers na PS5! Gra pokazuje adresy IP!

adrianG

Gracze skarżą się na nietypowy błąd w Marvel's Avengers na PS5! Podczas streamowania gry z konsoli PlayStation 5 gra wyświetla na ekranie adres IP gracza. Jest to niebezpieczna i nieprzyjemna sytuacja dla graczy, ponieważ poważnie narusza ich bezpieczeństwo w sieci. Twórcy gry już rozpoczęli prace nad aktualizacją, która usunie błąd. Do tego czasu gracze powinni wstrzymać się że streamowaniem Marvel's Avengers z tej konsoli.

Gracze skarżą się na nietypowy błąd w Marvel's Avengers na PS5! Adresy IP graczy są wyświetlane podczas streamowania gry!

Marvel's Avengers nie należy do gier idealnych. Gra nie przyjęła się tak dobrze jak przewidywano, a do tego nie była pozbawiona błędów. Jednak wszystkie błędy były szybko przez twórców sprawdzane i naprawiane. Tym razem w grze pojawił się dość kłopotliwy dla graczy błąd, który występuje wyłącznie na konsolach PlayStation 5. Błąd ten sprawia, że podczas streamowania rozgrywki z Marvel's Avengers w wersji na PlayStation 5 wyświetlany jest adres IP gracza.

Jest to bardzo poważny problem, który narusza bezpieczeństwo i prywatność graczy w sieci. Twórcy gry uspokajają graczy, wiedzą o problemie i już pracują nad wyeliminowaniem błędu. Aktualizacja usuwającej błąd pojawi się jak najszybciej to możliwe. Twórcy jednak proszą aby gracze wstrzymali się od streamowania gry z PlayStation 5 dopóki nie naprawią błędu.

Aktualności

Zobacz wszystkie