The Witcher: Monster Slayer jest już na ostatniej prostej! Poznaliśmy dokładną datę premiery!

adrianG

The Witcher: Monster Slayer jest już na ostatniej prostej! Najnowsza gra w świecie z Wiedźmina już niedługo trafi na urządzenia mobilne. Oficjalną premiera gry odbędzie się 21 lipca, więc wiele osób przetestuje ją w czasie wakacji. The Witcher: Monster Slayer polegać będzie na łapaniu potworów. Do złapania każdego z nich trzeba będzie zastosować innego podejścia.

The Witcher: Monster Slayer jest już na ostatniej prostej! Gra pojawi się jeszcze w te wakacje!

Odpowiednik gry Pokemon GO w świecie z Wiedźmina już niedługo trafi na urządzenia mobilne. Twórcy gry ujawnili oficjalną datę premiery. The Witcher: Monster Slayer pojawi się już 21 lipca tego roku. Jest to świetny okres na wydanie tego typu gry, ponieważ wiele osób spędza wolne chwile na świeżym powietrzu.

Zadaniem graczy będzie łapanie potworów, ale najpierw trzeba będzie je wytropić. Wykorzystując wiedzę, porę dnia oraz pogodę gracze będą mogli zwiększyć swoje szanse w pojedynkach z potworami. Gra dostępna będzie na urządzenia z systemem Android i iOS. 

Na razie trudno wróżyć grze sukces. Chociaż zapowiada się ciekawie, to dopiero po premierze okaże się czy gra zostanie dobrze przyjęta przez graczy. Jak wiadomo, nie każdej grze tego typu udaje się powtórzyć sukces Pokemon GO. Ostatnio zakończono wsparcie gry Minecraft Earth, która niestety nie odniosła dużego sukcesu, więc postanowiono grę uśmiercić.

Aktualności

Zobacz wszystkie