RiMS Racing na gameplayu - gra wygląda naprawdę realistycznie [WIDEO]

bartekZ

RiMS Racing na gameplayu oraz w zwiastunie wygląda naprawę kapitalnie - uwagę zwraca tam przede wszystkim realizm gry. Niejako potwierdza to zapowiedzi twórców. Widać, że nie rzucali słów na wiatr. Ponadto warto przyjrzeć się mechanice pojazdów. Fani motorsportu powinni być zachwyceni. Co jeszcze na ten moment wiadomo o RiMS Racing? Kiedy premiera?

RiMS Racing na gameplayu i zwiastunie - gra wygląda naprawdę realistycznie! Zobaczcie nagrania

RiMS Racing coraz bliżej! Premiera świetnie zapowiadającej się gry już 19 sierpnia tego roku, a więc za nieco ponad miesiąc. Niedawno dostępne było także demo gry, dzięki któremu wiadomo, że wszystko prezentuje się naprawdę dobrze - a możliwe, że w pełnej wersji będzie jeszcze lepiej.

Duży nacisk już od samego początku twórcy kładli na grafikę i efekty tego działania widać gołym okiem. Gra na gameplayu wygląda naprawdę zacnie. Uwagę zwracają także takie aspekty, jak mechanika prowadzenia maszyn oraz ich niesamowity dźwięk, co jest wizytówką wyścigów na motocyklach.

Warto wspomnieć jeszcze o tuningu mechanicznym maszyn. To ukłon w stronę osób, które pragną jeszcze bardziej wnikliwie wgłębić się w temat wyścigów i budowy motocyklów. Poza samą jazdą, także budowa sprzętu może mieć wpływ na ostatecznie osiągane rezultaty.

Poniżej prezentujemy wspominany wcześniej gameplay oraz zwiastun. Robi całkiem niezłe wrażenie - czyż nie?

Aktualności

Zobacz wszystkie