Gran Turismo Sport - nowa darmowa aktualizacja, imponujące auto!

bartekZ

Już dziś dostępna powinna być nowa zawartość do Gran Turismo Sport. Mimo tego, że niebawem wydana ma być nowa część gry, twórcy nie zapominają o jej poprzedniej edycji. Wobec tego przygotowali nową, darmową aktualizację, która zawiera imponujący pojazd. Powinien on trafić w gusta wielu fanów serii. Niżej zobaczycie wideo promujące dodatek. Poznacie także więcej szczegółów na temat tego, co przygotowali twórcy.

Gran Turismo Sport - nowa darmowa aktualizacja w skład której wchodzi darmowy super-pojazd

Nowe Gran Turismo już w przyszłym roku zadebiutuje na konsolach Sony. Co jednak ciekawe, poza next-genowym PS5, trafić ma ono także na PlayStation 4. To jednak nie sprawia, że twórcy już kompletnie zapomnieli o poprzedniej edycji gry, czyli Gran Turismo Sport. Na dziś zaplanowano bowiem wydanie nowej darmowej aktualizacji, w której skład wchodzi imponujące auto.

Samochodem, o którym mowa, jest Toyota GR 86 '21 (N200). To nic innego, jak sportowa super fura rodem z Japonii. Twórcy zapowiedzieli go jako lekki, sportowy samochód z mocnym silnikiem z przodu i napędem na tył.

Czy aktualizacja wprowadzi jeszcze jakieś szczególne zmiany? Jak się okazuje - to właśnie wspomniana Toyota jest jej najważniejszą częścią. To, że dodatki nie są już tak okazałe, można tłumaczyć rozwijaniem nowej części gry.

Wideo z prezentacją Toyoty można zobaczyć tutaj:

Aktualności

Zobacz wszystkie