Unreal Engine 5 w Skyrim - rezultaty zwalają z nóg! [WIDEO]

bartekZ

Unreal Engine 5 w Skyrim prezentuje się po prostu wspaniale. W sieci pojawiło się nagranie, pokazujące pewną lokację z kultowej gry właśnie na super-nowoczesnym silniku, który chętnym udostępniono we wczesnym dostępie. Warto jednak dodać, że jest on w dalszym ciągu rozwijany. Oznacza to, że może okazać się jeszcze lepszy i bardziej wydajny - a i tak już teraz robi kapitalne wrażenie. Poniżej zobaczycie nagranie, na którym widać możliwości oferowane przez Unreal Engine 5 na przykładzie Skyrima.

Unreal Engine 5 w Skyrim - rezultaty zwalają z nóg. Gra wygląda olśniewająco [WIDEO]

Skyrim to już kolejna gra, którą postanowiono "potraktować" Unreal Engine 5. Choć silnik jest ciągle rozwijany, chętni mogli przetestować oferowane przez niego możliwości we wczesnym dostępie. Jak wyglądają efekty zaimplementowania silnika do The Elder Scrolls V: Skyrim? Dzięki jednemu z twórców, można zobaczyć to poniżej. Warto dodać, że gra nie dość, że wygląda znakomicie - nie traci swojego klimatu. A zawsze istnieje takie właśnie ryzyko przy podobnych zabiegach:

Powyższe efekty robią naprawdę wielkie wrażenie - zwłaszcza na osobach, które na danej części gry spędziły godziny. Warto podkreślić, że powyższe wideo w serwisie YouTube nabiło już ponad pół miliona wyświetleń. To świetna reklama na Unreal Engine 5. A twórcy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa...

The Elder Scrolls V: Skyrim
Źródło: https://www.gry-online.pl/newsroom/skyrim-na-unreal-engine-5-efekt-zachwyc

Aktualności

Zobacz wszystkie