Wypowiedź twórców Dying Light 2 na temat przyszłości gry - informacji jest niewiele

adrianG

Wypowiedź twórców Dying Light 2 na temat przyszłości gry - wiele się nie dowiedzieliśmy. Wiadomo, że prace nad grą nadal trwają. Twórcy chcą wydać produkt kompletny i dopracowany. Pokazano również krótki zwiastun oraz datę premiery, a wskazuje ona na 2021 rok.

Wypowiedź twórców Dying Light 2 na temat przyszłości gry - nie dostaliśmy żadnych konkretów

Tak jak studio Techland zapowiedziało, dostaliśmy nowe informacje w temacie powstającej produkcji, jaką jest Dying Light 2. Jednak wielu graczy może poczuć się zawiedzionych, ponieważ nie otrzymaliśmy żadnych konkretnych informacji. Twórcy gry opublikowali swoje wypowiedzi w formie nagranego filmiku, który w dużej mierze opierał się na czytaniu wiadomości od wyczekujących na tytuł fanów.

W dalszej części nagrania, twórcy wypowiedzieli się na temat gry, ale tylko ogólnikowo. Rozumieją, że gracze się niecierpliwią, kiedy w końcu będą mogli zagrać w tytuł lub mają obawy czy w ogóle gra powstaje. Nie ma jednak co się dziwić fanom, od bardzo dawna nie ujawniano żadnych informacji na temat produkcji. Mimo braku szczegółowych informacji, twórcy zapewniają, że nadal intensywnie pracują nad grą. Cieszą się również ze wsparcia społeczności oraz dużego zainteresowania i w niedługim czasie opublikują informacje o poczynionych postępach w pracach nad grą.

Pod koniec nagrania mogliśmy zobaczyć krótki zwiastun gry oraz informację, że jej debiut odbędzie się w 2021 roku.

Aktualności

Zobacz wszystkie