EA wypuści odświeżoną wersję Dead Space! Co takiego zaoferuje?

adrianG

EA wypuści odświeżoną wersję Dead Space! Jest to fantastyczna wiadomość dla fanów serii. Gracze będą mogli ponownie przeżyć dobrze znaną przygodę, ale tym razem w odświeżonym wydaniu. Nowy Dead Space będzie Remakem pierwszej części z serii. Gra zaoferuje lepszą grafikę oraz ulepszone modele i dźwięki.

EA wypuści odświeżoną wersję Dead Space! Gra zaoferuje lepszą grafikę oraz wiele usprawnień!

Podczas zorganizowanego ostatnio EA Play Live zapowiedziano Remake gry Dead Space. Fani są zachwyceni, premiera oryginalnego wydania gry odbyła się w 2008 roku, więc wiele osób chętnie zagra w odświeżoną wersję. Gra jest tworzona od podstaw na silniku Frostbite i ma zapewnić znacznie lepszą jakość grafiki. Jednak to nie wszystko, stworzono nowe animacje i zaprojektowano wiele modeli od nowa. Poprawione zostały również dźwięki w grze. Wszystkie nowe elementy mają być ulepszonymi wersjami tych znanych z oryginalnej wersji gry.

Graczy powinna ucieszyć wiadomość, że twórcy postanowili nie implementować do Remaku Dead Space żadnych mikropłatności. Twórcy gry zastosowali mikropłatności w poprzedniej odsłonie serii, ale rozwiązanie nie sprawdziło się i nie przypadło do gustu graczom.

Nie podano jeszcze daty premiery, więc nie wiadomo czy gra pojawi się jeszcze w tym roku. Ulepszony Dead Space trafi wyłącznie na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

Aktualności

Zobacz wszystkie