FIFA 23 jak eFootball? EA rozważa przejście na free-to-play!

bartekZ

FIFA 23 jak eFootball od Konami? Zaskakujące wieści pojawiły się w sieci. Według nich, flagowa produkcja od EA Sports może przejść przemianę i podobnie jak najnowsze dzieło Japończyków - stać się produktem free-to-play. Takowe doniesienia sprawiły, że fani FIFY zaczęli się obawiać. Trudno bowiem ukryć, że nie wszystkim podoba się ruch, na jaki zdecydowało się Konami. Trzeba zaznaczyć, że sytuacji EA Sports taki ruch byłby naprawdę zaskakujący.

FIFA 23 jak eFootball? EA rozważa przejście na free-to-play! Pójdzie śladami Konami?!

Ależ wieści obiegły sieć! Trzeba przyznać, że zmroziły one fanów serii FIFA. A wszystko przez prawdopodobnie brzmiące plotki z niezłego źródła, które mówią, że FIFA 23 może pójść śladami PESA 2022 (a raczej eFootball). Jak dobrze wiadomo, Konami w tym roku wyda produkt free-to-play. Ta sytuacja rozwścieczyła miłośników serii, którzy stwierdzili jednomyślnie, że ta właśnie umarła. Teraz okazuje się natomiast, że niewykluczone, iż FIFA 23 również będzie free-to-play.

Co ważne, plotki niejako potwierdził rzetelny insider związany z FIFĄ - Donk. Poza tym, że FIFA 23 może być free-to-play, Donk potwierdził, że EA zaoferuje też cross-play.

Te wieści dziwią jednak osoby ze środowiska FIFY. A to dlatego, że Konami rzeczywiście musi walczyć o graczy, natomiast FIFA na zainteresowanie tytułem nie może narzekać żadnego roku. Podobnie zresztą z mikropłatnościami w grze. Jaki będzie rozwój sytuacji? Będziemy się temu bacznie przyglądać.

Aktualności

Zobacz wszystkie