PS Plus Premium już niebawem? Może być dodatkowo płatne

bartekZ

PS Plus Premium już niebawem? Jak się okazuje, najnowsze doniesienia mówią o bardzo interesujących planach Sony. Jak można się domyślić, PS Plus w wersji Premium dostarczałby graczom jeszcze więcej ekstra zawartości. Czy jednak Japończycy rzeczywiście zdecydują się na rozbudowanie swojej oferty? Pozostaje także aspekt dla wielu najważniejszy - czyli cena. O ile PS Plus Premium rzeczywiście się pojawi, niemal pewne jest, że będzie dodatkowo płatne. Ile?

PS Plus Premium już niebawem? Może być dodatkowo płatne!

Tego nie spodziewał się chyba nikt! Najnowsze plotki mówią bowiem o tym, że Sony planuje w przyszłości rozbudować swoją ofertę. Mowa o PS Plus, które może pojawić się w wersji premium. Do interesujących doniesień jako pierwsza dotrzeć miała redakcja Eurogamer. Według niej, PS Plus zyska pakiet premium. Okazuje się jednak, że ma być on dodatkowo płatny. To nie są dobre wieści dla graczy, którzy i tam muszą płacić niemałe kwoty za subskrypcję PS Plus.

Dodatkowo należy pamiętać, że oferta Sony nie zawsze spotyka się z dobrym odbiorem graczy. Czy zatem wprowadzenie rozszerzonej, dodatkowo płatnej oferty, to dobry pomysł?

Doniesienia mówią jeszcze, że w PS Plus Premium może znaleźć się Crunchyroll. PPE na łamach swojego serwisu pisze, powołując się na Eurogamera:

"Sony rozważa „plan”, by „potencjalnie zaproponować Crunchyroll jako część droższej oferty premium PlayStation Plus".

Jak zapatrujecie się na taki pomysł? Bylibyście chętni na dokupienie pakietu Premium do PS Plus?

Aktualności

Zobacz wszystkie