PS Plus na sierpień nie zadowoli graczy? Liczono na coś lepszego

bartekZ

PS Plus na sierpień nie zbiera zbyt pochlebnych opinii. Wydaje się, że gracze nie są zadowoleni z pozycji, które tym razem oferowane są im do ogrania w ramach pakietu PlayStation. Panuje powszechna opinia, że liczono na coś o wiele lepszego. Czy gracze nie zostali jednak nieco rozpieszczeni ostatnimi miesiącami, kiedy to w pakiecie lądowały naprawdę "tłuste" produkcje? Co takiego zapowiedziano na sierpień? Czy faktycznie jest aż tak źle?

PS Plus na sierpień nie zadowoli graczy? Liczono na coś lepszego. Jakie gry znalazły się w pakiecie na kolejny miesiąc?

Słabe opinie jak na razie ma sierpniowy PS Plus. Co ciekawe, zupełnie inaczej niż zwykle, informacja zdawać by się mogło przedwcześnie pojawiła się na oficjalnej stronie PlayStation. Czy był to jednak przypadek? Zdaniem graczy, to celowe działanie, gdyż władze PS miały świadomość, że gry nie wszystkim się spodobają. Ile jednak w tym prawdy?

Spójrzmy jednak na tytuły, jakie znalazły się w pakiecie.

PS Plus na sierpień 2021:

  • Plants vs Zombies: Battle for Neighborville [PS4/PS5]
  • Tennis World Tour 2 [PS4/PS5]
  • Hunter’s Arena: Legends [PS4/PS5]

Warto dodać, że ostatnia produkcja początkowo miała pojawić się jedynie na PS5, jednak niedługo później pojawiły się doniesienia, że do ogrania będzie również na starszej wersji konsoli. Czy zatem sierpniowy pakiet rzeczywiście jest tak zły, jak opisują go gracze? Cóż, wydaje się, że w historii PS Plus bywały już lepsze miesiące. Niemniej jednak, umieszczenie w zestawieniu choćby Tennis World Tour 2, to oczywisty ukłon w kierunku trwających Igrzysk Olimpijskich. Jesteśmy pewni, że znajdzie się wiele osób, które ograją powyższe tytuły.

Aktualności

Zobacz wszystkie