Ciekawie wokół Nintendo! Odważna zapowiedź prezesa firmy

bartekZ

Ciekawie po raz kolejny robi się wokół Nintendo! Wszystko po odważnej zapowiedzi prezesa firmy, która dotyczyła nowych tytułów, jakie mają sprawić, że zainteresowanie wokół konsoli nadal będzie równie wysokie, co dotychczas. Padły obietnice, że gracze będą mogli liczyć na nowe produkcje. I to mimo tego, że nawet w tej chwili sprzęt od Nintendo nie może narzekać na małą ilość nabywców.

Ciekawie wokół Nintendo! Odważna zapowiedź firmy, chodzi o pojawianie się nowych tytułów na daną konsolę

Nintendo powoli staje się coraz większą konkurencją dla Sony oraz Microsoftu. Marka wciąż notuje bardzo dobre wyniki sprzedażowe, a biorąc pod uwagę pandemię i kłopoty z komponentami, robi to niemałe wrażenie. Jakby tego było mało, niekiedy można usłyszeć narzekania o niewystarczającą ilość nowych tytułów na Switcha. Tymczasem nawet to nie stoi na przeszkodzi, aby Nintendo biło kolejne rekordy sprzedażowe. Sytuacja związana z nowymi grami ma jednak się zmienić diametralnie, o czym mówił sam prezes firmy - Shuntaro Furukawa.

Zdaniem Furukawy, nowy rok podatkowy ma przynieść wiele nowych tytułów dedykowanych właśnie na Switcha. Prezes Nintendo idzie dalej i uważa, że to pozwoli powiększyć grono klientów firmy. Nie wydaje się, aby tak ważna persona rzucała słowa na wiatr. Gdy więc jego słowa się potwierdzą, użytkownicy Nintendo Switch mogą liczyć na naprawdę niezłe produkcje.

Słowa Furukawy przytacza PPE.pl, a ich cytat możecie zobaczyć poniżej:

"Wiele nowych tytułów zostanie wydanych w tym roku podatkowym - począwszy od pierwszego kwartału - co naszym zdaniem pomoże stale poszerzać grono konsumentów grających na Nintendo Switch. Zarówno o tych, którzy nie grali na Nintendo Switch od jakiegoś czasu oraz tych, którzy będą zupełnie nowi."

Aktualności

Zobacz wszystkie