Xbox w walizce? Ten zestaw prezentuje się kapitalnie! [FOTO]

bartekZ

Xbox w walizce? Amerykańska korporacja pochwaliła się najnowszym, kapitalnym projektem. To nic innego, jak konsola zamknięta w efektownej walizce. Oprócz niej, w zestawie znalazły się dwa kontrolery oraz monitor. Kompaktowy zestaw jest idealny do podróżowania. Momentalnie zrobił furorę na forach, jednak jego zdobycie nie jest zbyt łatwe. Trzeba mieć ogrom szczęścia, aby stać się posiadaczem Xboksa w walizce. Wszystko związane jest z premierą Microsoft Flight Simulator.

Xbox w walizce? Ten zestaw prezentuje się kapitalnie! Zobacz jak wygląda [FOTO]

Xbox w walizce? Tak, to się naprawdę dzieje! Microsoft zaprezentował kapitalny zestaw, który powinien przypaść do gustu każdemu miłośnikowi tejże konsoli. To nic innego, jak Xbox Series S, umieszczony w schludnej, efektownej walizce podróżnej. Oprócz samej konsoli, w zestawie zawarto dwa kontrolery oraz... monitor. To wszystko sprawia, że granie możliwe jest choćby w podróży - oczywiście pod warunkiem, że mamy dostęp do zasilania.

Wszystko prezentuje się doprawdy znakomicie i zbiera kapitalne recenzje w sieci. Nie da się ukryć, że cały projekt ma związek z promowaniem niedawno wydanego Microsoft Flight Simulator, który zbiera dobre recenzje właśnie na konsolach Xbox.

Zdobycie konsoli zapakowanej w walizkę nie będzie jednak łatwe. Aby ją zgarnąć, trzeba wziąć udział w specjalnym konkursie. Zestaw trafi jedynie do wybranych szczęśliwców. Ale kto wie - może podobne zestawy kiedyś pojawią się w otwartej sprzedaży?

Aktualności

Zobacz wszystkie