Kolejna odsłona Obcego zapowiedziana! Aliens: Fireteam pełnoprawnym tytułem!

adrianG

Kolejna odsłona Obcego zapowiedziana! Aliens: Fireteam będzie dużym multiplatformowym tytułem, który ukaże się na PC, PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i Xbox One. Poprzednim tak dużym tytułem z serii była gra Obcy: Izolacja, która pojawiła się w 2014 roku. Gracze z pewnością są zadowoleni z ogłoszonej nowości, zwłaszcza patrząc na to, że minęło ponad 6 lat od premiery ostatniej części z cyklu.

Kolejna odsłona Obcego zapowiedziana! Produkcja Aliens: Fireteam, będzie najnowszym dużym tytułem!

Fani gier z serii Obcy długo czekali na taką wiadomość. Oficjalna pełnoprawna gra ukaże się jeszcze latem tego roku. Produkcja trafi na PC, PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4 oraz Xbox One. Akcja będzie rozgrywać się w dobrze znanym kosmicznym świecie. Linia fabularna została przygotowana tak, aby można było ją przejść w trybie kooperacji. Gracze preferujący samodzielną przygodę, nie muszą się martwić o to czy będą mieli z kim grać, ponieważ w przypadku pojedynczej rozgrywki rolę innych graczy odegra komputer. 

Tytuł będzie strzelanką z perspektywy trzecioosobowej, w której przeciwnikami są obce formy życia nazywane Ksenomorfami. Celem gry będzie przetrwanie na stacji kosmicznej i powstrzymanie wrogów poprzez ich eliminację. Otrzymaliśmy również trailer gry, który prezentuje się obiecująco. Od premiery ostatniej części z serii minęło trochę czasu, więc twórcy mają duże pole do popisu.

 

 

Aktualności

Zobacz wszystkie