Nowy zwiastun FIFA 22! Twórcy pokazali gameplay [WIDEO]

bartekZ

Nowy zwiastun FIFA 22 już w sieci! EA Sports pochwaliło się gameplayem oraz zmianami, jakie tym razem wprowadzone zostaną w niewątpliwie najpopularniejszej grze piłkarskiej na całym świecie. I choć gracze patrzą na wszystko z przymrużeniem oka (zapowiedzi dotyczące zmian brzmią bowiem niemal co roku tak samo) - perspektywa next-genowej piłki rozbudza wyobraźnię. Poniżej zobaczycie materiał przygotowany przez EA oraz znajdziecie kolejne szczegóły, dotyczące wprowadzonych w FIFIE 22 zmian - względem części poprzednich.

Nowy zwiastun FIFA 22! Twórcy pokazali gameplay - wygląda to nieźle [WIDEO]

FIFA 22 wrzuca kolejny bieg, prezentując najnowszy zwiastun naprawdę świetnie zapowiadającej się rozgrywki. Tym razem możemy zobaczyć tam już fragmenty gameplayu, z omówieniem jego najważniejszych funkcji i zmian. Najwięcej poświęcono oczywiście technologii Hypermotion. Warto jednak zaznaczyć, że nie wszyscy będą mogli się z niej cieszyć. Okazuje się bowiem, że doświadczą jej jedynie użytkownicy next-genowych konsoli (PS5, Xbox Series X|S).

Czym jeszcze chwalą się twórcy? Poza realistycznym jak nigdy dotąd poruszaniem się całego zespołu, w grze dodano szereg nowych animacji. Dużo uwagi poświęcono przede wszystkim grze bramkarzy. Poprawiła się też fizyka piłki oraz taktyki ofensywne. Kapitalnie prezentuje się też dzień meczowy - gra pod tym względem wydaje się być realna, jak jeszcze nigdy dotąd.

Zwiastun, dzięki któremu dowiecie się jeszcze więcej, zobaczycie poniżej:

Aktualności

Zobacz wszystkie